1.5ml 8-425 Screw Neck Vial ND8 - China Zhejiang Aijiren Teknologji

Produkte

1.5ml 8-425 Screw Neck Vial ND8

Përshkrim i shkurtër:

1.5ml / 2ml vidë Qafa ND8, hapje të vogël, 8-425 thread autosampler shishkë me përputhet PP Screw Seals ND8, PTFE / septa gome dhe Mikro-Insert


 • Port: Shang hai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim i produktit:

  1.8-425 Standard autosampler vials(11.6*32mm) for GC and HPLC.
  Suit for Shimadzu automatic sampler .
  2.Available with black or white screw caps with 8-425 thread.
  3.Available si vula të mbyllura të lartë vidë ose me vrimë qendër.
  4.Vials janë prodhuar të qartë ose Amber qelqi borosilicate

   

  Features:

  1) 8mm screw vials can be used on all common autosampler
  2) standard dizajn të ngushtë qafë për GC dhe HPLC
  3) 8mm wider opening for easy puncture
  4) 8mm PTFE/silicone septa, has excellent chemical inertness, acid and alkali resistance
  5) 8mm screw black open top pp caps

   

  1,8-425 Thread hapje të vogël shishe ND8

    48a64f86
   V823  V835  V845
  Pjesa No. V817 (Ekonomia)
  V813
  V827 (Ekonomia)
  V823
  V835 V845
  Përshkrim 1.5ml
  Clear vidë Qafa Vial,
  8-425 Thread,
  11.6 * 32mm
  1.5ml
  Clear Screw Neck Vial
  w / shkruar-on Vendit,
  8-425 Thread,
  11.6 * 32mm
  1.5ml
  Amber vidë Qafa Vial,
  8-425 Thread,
  11.6 * 32mm
  1.5ml
  Amber Screw Neck Vial
  w / shkruar-on Vendit,
  8-425 Thread,
  11.6 * 32mm

  2.8-425 Mikro-Inserts

     I250  iv250  IP150  IV150  IP150
  Pjesa No. I250 IV150 IP150 IV150-I (Ekonomi) IP150-I (Ekonomi)
  Përshkrim 250uL
  Mikro-Insert,
  31 * 5mm, Clear,
  fund të sheshtë;
  Kostume për 8-425 kupat
  150uL
  konik Mikro-Insert,
  31 * 5mm;
  Kostume për 8-425 kupat
  150uL
  Mikro-Insert me Mandrel Brendshme
  & Polymer këmbët, 29 * 5mm;
  Kostume për 8-425 kupat
  150uL
  konik Mikro-Insert,
  31 * 5mm;
  Kostume për 8-425 kupat
  150uL
  Mikro-Insert me Mandrel Brendshme
  & Polymer këmbët, 29 * 5mm;
  Kostume për 8-425 kupat

  3,8-425 Thread Hapja Small Caps Me SEPTA

     SC8181  SC82281  SC8381  SC8481  SC8182  C83
  Pjesa No. SC8181 SC82281 SC8381 SC8481 SC8182 C83
  Përshkrim PTFE White / Red Silicone SEPTA,
  8mm Black vidë
  Polypropylene Cap,
  5.5 mm Center Hole
  Pre-çarë Red PTFE /
  White Silicone SEPTA,
  8mm Black vidë
  Polypropylene Cap,
  5.5 mm Center Hole
  Red PTFE / White
  Silicone / Red PTFE SEPTA,
  8mm Black vidë
  Polypropylene Cap,
  5.5 mm Center Hole
  Blue PTFE / White
  Silicone SEPTA,
  8mm Black vidë
  Polypropylene Cap,
  5.5 mm Center Hole
  PTFE White / Red
  Silicone SEPTA,
  8mm Black vidë
  Polypropylene Cap,
  Colsed-top
  White vidë
  Polypropylene Cap,
  5.5 mm Center Hole Φ8mm

  PRODUCT SHOW:

  zxdv

   

  Procesi i dorëzimit

  xdvsacsgvds (3)

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !