1.5ml 11mm Dara Ring shishe ND11 - China Zhejiang Aijiren Teknologji

Produkte

1.5ml 11mm Dara Unaza shishe ND11

Përshkrim i shkurtër:

1.5ml / 1.8ml rekrutues Qafa shishe ND11, gjerë hapjen model enë të vogël me përputhet Aluminum Dara Seals ND11, PTFE / septa gome dhe Mikro-Insert


 • Port: Shang hai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim i produktit:

  1.Standard shishe për GC dhe HPLC.
  2.Vials me integruar Mikro-Fut janë në dispozicion.
  3.11mm pincë dore dhe 11mm Decapper.
  4.Vials kanë një hapje 40% më shumë se shishe standarde vulë hapjes alumini.
  5.Vials janë prodhuar të qartë ose Amber qelqi borosilikat.
  6. profilin standarde 12x32mm është e përputhshme me mbylljet vulë 11mm alumini.

  Features:

  1) shishe të ketë një hapje 40% më shumë se shishe vulë standarde Hapja alumini
  2) Profili i Standardi 12x32mm është e përputhshme me mbylljet vulë 11mm alumini

  parametër teknik:

  1.11mm rekrutues shishe ND11

  V1113 V1123 V1135 V1145
  Pjesa No. V1117 (Ekonomia)
  V1113
  V1127 (Ekonomia)
  V1123
  V1137 (Ekonomia)
  V1135
  V1147 (Ekonomia)
  V1145
  Përshkrim 1.5ml
  Clear Dara Qafa Vial,
  11.6 * 32mm
  1.5ml
  Clear Dara Neck Vial
  w / shkruar-on Vendit,
  11.6 * 32mm
  1.5ml
  Amber Dara qafën shishkë,
  11.6 * 32mm
  1.5ml
  Amber Dara Neck Vial
  w / shkruar-on Vendit,
  11.6 * 32mm
  Price $2.53(V1117)$3.71(V1113) $3.42(V1127)$4.73(V1123) $2.53(V1137)$4.81(V1135) $3.42(V1147 )$5.78(V1145)

  2.Micro-kupat dhe Mikro-Inserts

  VL1113 VL1123 VL1135 VL1145
  Pjesa No. VL1113 VL1123 VL1135 VL1145
  Përshkrim 0.3mL
  Clear Dara Vial Integruar
  w / Mikro-Insert,
  11.6 * 32mm
  Base lidhura
  0.3mL
  Clear Dara Vial
  w / shkruar-on Vendit,
  Integruar w / Mikro-Insert,
  11.6 * 32mm
  Base lidhura
  0.3mL
  Amber Dara Vial
  Integruar w / Mikro-Insert,
  11.6 * 32mm
  Base lidhura
  0.3mL
  Amber Dara Vial
  w / shkruar-on Vendit,
  Integruar w / Mikro-Insert,
  11.6 * 32mm
  Base lidhura
  Price $20.60 $21.50

   

  I300 IV250 IP250 vp101 vp103
  Pjesa No. I300 IV250-I (Ekonomi)
  IV250
  IP250-I (Ekonomi)
  IP250
  VP101 VP103
  Përshkrim 300uL
  Mikro-Insert,
  31*6mm Clear,
  fund të sheshtë,
  Suits for 11mm Crimp-Top Vials
  250uL
  konik Mikro-Insert,
  31 * 5.7mm,
  Suits for 11mm Crimp-Top Vials
  250uL
  Mikro-Fut me mandrinë Brendshme,
  dhe Polimer këmbët,
  29 * 5.7mm,
  Suits for 11mm Crimp-Top Vials
  0.3mL
  Clear PP Crimp-Top
  Mikro-shishkë,
  11.6 * 32mm
  0.3mL
  Amber PP Crimp-Top
  Mikro-shishkë,
  11.6 * 32mm
  Price $3.12 $5.69(IV250-I)$6.09(IV250) $8.59(IP250-I)$11.90(IP250) $4.82
  $4.82

  3.11mm Crimp-top Caps With Septa

  SC111111 SC112111 SC113111
  Pjesa No. SC111111 SC112111 SC113111
  Përshkrim PTFE White / Red Silicone SEPTA,
  11mm rekrutues-top kapak alumini,
  5.5 mm Center Hole
  PTFE Red / White Silicone SEPTA,
  11mm rekrutues-top kapak alumini,
  5.5 mm Center Hole
  PTFE Red / White Silicone / Red PTFE SEPTA,
  11mm rekrutues-top kapak alumini,
  5.5 mm Center Hole
  Price $5.12 $5.12 $6.88

  4.11mm Crimper&Decrimper

  AJRC11-II AJRC11-W AJRD20-W
  Pjesa No. AJRC11-II(Agilent TYPE) AJRC11-W (LLOJI Economy) AJRD11-W (LLOJI Economy)
  Përshkrim Hand pincë,
  për përdorim me 11mm rekrutues vula,
  1 copë / pako
  Hand pincë,
  për përdorim me 11mm rekrutues vula,
  1 copë / pako
  Hand Decrimper,
  për përdorim me hapës 11mm kapak,
  1 copë / pako
  Price $75.00 $39.00 $49.00

  PRODUCT SHOW:

   

  12

   

  Procesi i dorëzimit
  xdvsacsgvds (3)

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!