4ml 13-425 завртки врат Ампула ND13 - Кина Жеџијанг Aijiren технологија

производи

4ml 13-425 Завртка врат Ампула ND13

Краток опис:

4ml Завртка врат HPLC ампули ND13 со исти 13-425 PP Завртка капи, тефлонски / силиконски мембрана


 • Порт: Шанг хаи
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Опис на производот:

  1.4ml завртки врат HPLC Ампули ND13
  2.13-425 PP Screw caps, PTFE/silicone septa
  3.Made of Clear or Amber borosilicate glass
      

  карактеристики:

  1) За чување цели исто така достапни со затворени врвот завртка печати.
  2) Available as closed or open top screw seals with13-425 thread.

   
  Технички параметри:
  1,13-425 Тема Ампули ND13
     V1317  V1327  V1335  V1345
  Дел број V1317 V1327 V1335 V1345
  Опис 4ml
  Отстрани завртки врат ампула, 
  13-425 Тема, 
  15 * 45mm
  4ml 
  Отстрани завртки врат Ампула
  w / Напиши на самото место, 
  13-425 Тема, 
  15 * 45mm
  4ml 
  Килибарните завртки врат ампула, 
  13-425 Тема, 
  15 * 45mm
  4ml 
  Килибарните завртки врат Ампула 
  w / Напиши на самото место, 
  13-425 Тема, 
  15 * 45mm

   

  2,13-425 Тема капи со мембрана

     SC132131  SC132132  SC133131  S134
  Дел број SC132131 SC132132 SC133131 S134
  Опис Тефлонски црвено / бело Силиконска мембрана, 
  13mm црна завртки капа од полипропилен, 
  8.5mm центар дупка
  Тефлонски црвено / бело Силиконска мембрана, 
  13mm црна завртки капа од полипропилен, 
  Colsed-топ
  Тефлонски црвено / бела силиконска / Црвена Тефлонски мембрана, 
  13mm црна завртки капа од полипропилен, 
  8.5mm центар дупка
  Природата PTFE / Природа Силиконска мембрана 
  Φ13 * 1.5mm 
  отпорни на температура -60 ℃ -200 ℃
  Производот Покаже:
  17
   
  процесот на испорака
  xdvsacsgvds (3)

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !