1.5mL 8-425 завртки врат Ампула ND8 - Кина Жеџијанг Aijiren технологија

производи

1.5mL 8-425 Завртка врат Ампула ND8

Краток опис:

1.5mL / 2ml Завртка врат ND8, мал отвор, 8-425 навој autosampler шишенце со исти PP Завртка Заптивки ND8, Тефлонски / гумени мембрана и микро-вметнете


 • Порт: Шанг хаи
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Опис на производот:

  1.8-425 Standard autosampler vials(11.6*32mm) for GC and HPLC.
  Suit for Shimadzu automatic sampler .
  2.Available with black or white screw caps with 8-425 thread.
  3.Available како затворен врвот завртка пломби или со центар дупка.
  4.Vials се произведени од Јасно или Килибарните борсиликатно стакло

   

  карактеристики:

  1) 8mm screw vials can be used on all common autosampler
  2) Стандардни тесен дизајн вратот за GC и HPLC
  3) 8mm wider opening for easy puncture
  4) 8mm PTFE/silicone septa, has excellent chemical inertness, acid and alkali resistance
  5) 8mm screw black open top pp caps

   

  1,8-425 Тема мал отвор Ампули ND8

    48a64f86
   V823  V835  V845
  Дел број V817 (Економија)
  V813
  V827 (Економија)
  V823
  V835 V845
  Опис 1.5mL
  Отстрани завртки врат ампула,
  8-425 Тема,
  11,6 * 32mm
  1.5mL
  Отстрани завртки врат Ампула
  w / Напиши на самото место,
  8-425 Тема,
  11,6 * 32mm
  1.5mL
  Килибарните завртки врат ампула,
  8-425 Тема,
  11,6 * 32mm
  1.5mL
  Килибарните завртки врат Ампула
  w / Напиши на самото место,
  8-425 Тема,
  11,6 * 32mm

  2,8-425 Микро-Внесува

     I250  iv250  IP150  IV150  IP150
  Дел број I250 IV150 IP150 IV150-I (економија) IP150-I (економија)
  Опис 250uL
  микро-Вметни,
  31 * 5mm, Ведро,
  рамно дно;
  костуми за 8-425 Ампули
  150uL
  Конусни микро-Вметни,
  31 * 5mm;
  костуми за 8-425 Ампули
  150uL
  микро-Вметнете со Mandrel внатрешни работи
  и полимер нозе, 29 * 5mm;
  костуми за 8-425 Ампули
  150uL
  Конусни микро-Вметни,
  31 * 5mm;
  костуми за 8-425 Ампули
  150uL
  микро-Вметнете со Mandrel внатрешни работи
  и полимер нозе, 29 * 5mm;
  костуми за 8-425 Ампули

  3,8-425 Тема мал отвор капи со мембрана

     SC8181  SC82281  SC8381  SC8481  SC8182  C83
  Дел број SC8181 SC82281 SC8381 SC8481 SC8182 C83
  Опис Бела тефлонски / Црвена Силиконска мембрана,
  8мм црна завртки
  полипропилен капа,
  5.5mm центар дупка
  Pre-пресече Црвениот тефлонски /
  Бела Силиконска мембрана,
  8мм црна завртки
  полипропилен капа,
  5.5mm центар дупка
  Тефлонски црвено / бела
  силиконска / Црвена Тефлонски мембрана,
  8мм црна завртки
  полипропилен капа,
  5.5mm центар дупка
  Тефлонски сина / бела
  Силиконска мембрана,
  8мм црна завртки
  полипропилен капа,
  5.5mm центар дупка
  Бела тефлонски / Црвена
  Силиконска мембрана,
  8мм црна завртки
  полипропилен капа,
  Colsed-топ
  Белата завртки
  полипропилен капа,
  5.5mm центар дупка Φ8mm

  Производот Покаже:

  zxdv

   

  процесот на испорака

  xdvsacsgvds (3)

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !